INFOLINIA 24h 22 300 24 00

Telewizja kablowa

Ponad 200 kanałów w ofercie
Kanały Premium 4K
Eleven Sports | Canal+

101 programów HD

Oglądanie telewizji to wciąż jedno z najpopularniejszych rozrywek na świecie. Nie tylko pozwala nam na relaks, ale także dostarcza nam wiele wartościowych treści, takich jak programy informacyjne, filmy, seriale, programy rozrywkowe i wiele więcej. Przełącz na swój ulubiony kanał i ciesz się wspaniałą rozrywką.

114 programów HD

Niezależnie od tego, czy lubisz filmy, seriale, sport, czy programy kulinarne, telewizja ma wiele do zaoferowania. Z ogromnym wyborem kanałów i programów, możesz znaleźć coś dla siebie i cieszyć się najlepszą rozrywką. Zrelaksuj się i odpocznij, oglądając swoje ulubione programy w swoim domu.

132 programów HD

+ 9 programów 4K

Telewizja 4K, znana także jako Ultra HD (UHD), to telewizja o wyższej rozdzielczości niż standardowa telewizja HD. Telewizja 4K oferują bardziej szczegółowy i realistyczny obraz. Oglądaj rozgrywki sportowe na Eleven Sports, filmy na Red Top Tv czy modę ze światowych wybiegów na Fashion Tv. Każdy z rodziny znajdzie coś dla siebie.

Jesteś zainteresowany usługami GVT?

Zostaw kontakt. Oddzwonimy i przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Najczęstsze pytania dotyczące Telewizji

  Skontaktuj się z nami i zgłoś jak najszybciej problem. Możesz to zrobić na dwa sposoby – poprzez czat na naszej stronie lub dzwoniąc na naszą całodobową Infolinię.

  Zanim skontaktujesz się w sprawie awarii sprawdź odpowiedzi na najczęstsze pytania lub sprawdź czy nie przeprowadzamy planowanych prac serwisowych lub modernizacyjnych (informacje o prowadzonych pracach przesyłamy mailem z odpowiednim wyprzedzeniem)

  Całodobowa Infolinia 24/7

  22 300 24 00 GVT

  W menu dekodera wybieramy „ustawienia” następnie opcje „TV z nagrań” Kolejnym krokiem będzie wybranie tych kanałów z listy, dla których nagrania mają być aktywne. Robimy to poprzez wybranie nazwy kanału na liście i kliknięcie „OK na pilocie” Przy nazwie kanału pojawi się „R” oznacza, to że kanał został dodany do listy. Po wybraniu kanałów, które nas interesują (wybrane mogą zostać wszystkie kanały z listy) używamy przycisku zapisz. Pierwszy pełny materiał, który pojawi się po zapisaniu listy będzie dostępny w opcji „TV z nagrań” na głównym ekranie menu.

  Chcąc wyszukać kanały należy w menu za pomocą strzałek na pilocie wybrać opcję “Zaawansowane” w menu dekodera następnie zaznaczyć „Ustawienia fabryczne” wybór zatwierdzamy „OK” Po wpisaniu hasła (1, 2, 3, 4) pojawi się komunikat „Zostaną przywrócone ustawienia fabryczne” również potwierdzamy „OK” Następnie pojawi się karta, na której musimy: W polu “Częstotliwość początkowa” wpisać 538 w polu “Częstotliwość końcowa (Mhz) ” wpisać 794, w polu “Krok częstotliwości (Mhz)” wpisać „8” w polu “Typ serwisu” wybrać TV+Radio w polu “Modulacja” wybrać „Auto” w polu “Symbol Rate” wybrać „Auto” w polu “Przeszukiwanie sieci” wybrać „”. i rozpocząć wyszukiwanie.

  Aby ustawić kod PIN ( posłuży do potwierdzenia zakupów z poziomu dekodera) po wybraniu MENU na pilocie wchodzimy w opcje USTAWIENIA gdzie znajdziemy zakładkę KOD PIN. Po kliknięciu w nią pojawi się miejsce na wpisanie 4 cyfr, które będą naszym pinem.

  Dekoder obsługuje urządzenia do 16 GB z zewnętrznym zasilaniem. Aby nagrać program, po podpięciu dysku do dekodera z menu wybieramy opcje „kanały” na rozwijanej liście, która się pojawi zaznaczamy „harmonogram nagrywania” Do zapisywania kanału, który chcemy nagrać wykorzystujemy przyciski funkcyjne na pilocie (czerwony, zielony, żółty)

  W przypadku tzw. Modułów CAM (CI) za zakodowywanie i odkodowywanie częstotliwości na kanałach odpowiada telewizor. Powodem wyszukania zbyt małej liczby kanałów może być niewłaściwe zaznaczenie częstotliwości wyszukiwania, „kraju wyszukiwania” lub źródła TV Prawidłowe parametry wyszukiwania to: Zakres częstotliwości: 514.0 MHz- 794.0 MHz (jeśli częstotliwości zapisane są w KHz po kropce dopisujemy trzy zera. Modulacja(QAM): „256”. Krok częstotliwości „8” Przepływność/ Krok częstotliwości „6900”

  W tym przypadku należy sprawdzić czy karta została poprawnie zainstalowana w module i czy moduł został poprawnie włożony do kieszeni TV.

  W ustawieniach dekodera wybieramy opcje „ulubione” na ekranie tv pojawi się lista posiadanych kanałów, przyciskiem OK na pilocie wybieramy te, które chcemy oglądać, po dokonaniu wyboru klikamy „zapisz”.

  1. W menu dekodera wybieramy ikonę „Opcja
  2. następnie „Kontrola rodzicielska”.
  3. Po wpisaniu hasła ( wybieramy 1, 2, 3, 4 na pilocie) pojawi się okno ustawienia blokady rodzicielskiej gdzie możemy określić wiek, którego blokada będzie dotyczyć jak i jej hasło.
  4. Zdjęcie blokady odbywa się poprzez wybranie opcji „Ograniczenia” Następnie podświetlamy opcje „Pokaż wszystkie” po 2-krotnym przyciśnięciu „OK” blokada się wyłączy a tv przejdzie automatycznie do głównego menu.

  Aby ustawić „blokadę rodzicielską

  1. MENU/ USTAWIENIA wybieramy KOD BLOKADY (kod zaktualizuje się w ciągu 10 min.)
  2. Następnie wchodzimy w  zakładkę „blokada rodzicielska” po ustawieniu wieku jakiego ma dotyczyć oraz potwierdzeniu wybranym kodem blokada jest aktywna.

  Jeśli na telewizorze wyświetla się komunikat “brak sygnału” należy:

  1. Sprawdzić kanał „450” jeśli kanał jest dostępny znaczy to, że sygnał telewizyjny jest świadczony.
  2. W przeciwnym wypadku należy sprawdzić czy jest wybrane właściwe źródło sygnału (na pilocie input lub source) w menu telewizora. Należy sprawdzić czy kabel jest właściwie podpięty i do jakiego wejścia telewizora i wybrać odpowiednią pozycję w menu (hdmi, scart, itp. w zależności od tego do jakiego wejścia kabel jest podpięty)
  3. Sprawdź poprawność wyszukania kanałów.

  Jeśli nic nie przynosi skutku konieczny jest kontakt z dostawcą usług.

  Bogata oferta kanałów TV dla całej Rodziny

  Choć Internet stał się dzisiaj już powszechny i pod pewnymi względami zdominował telewizję, wciąż lubimy oglądać kanały TV. Doceniamy programy prowadzone przez naszych ulubionych konferansjerów, seriale kontynuowane od lat oraz filmy rodzime i zagraniczne. Oglądanie telewizji nadal jest popularne i wydaje się, że długo tej popularności nie straci. Jednak wszystko się zmienia, podobnie zmieniła się telewizja. Inne niż kiedyś są programy rozrywkowe i filmy fabularne. W inny sposób relacjonuje się wydarzenia ze świata. Zmianie uległ również sposób nadawania. Korzystając z naszej oferty, możecie stać się posiadaczami telewizji bogatej w kanały informacyjne, rozrywkowe, dziecięce czy sportowe.

  Telewizja w naszej ofercie

  Oferujemy dostęp do niemal 200 kanałów w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Nasza telewizja oparta jest na technologii światłowodowej. To najszybszy sposób transmisji danych, jednocześnie niemal zupełnie niepodatny na zakłócenia. W konsekwencji otrzymujesz doskonały obraz oraz brak przerw w transmisji. Wybierając naszą telewizję zyskujesz dostęp do wszystkich kanałów dostępnych w klasycznej telewizji. Jednocześnie korzystasz z wielu dodatkowych funkcji, które zapewnią Ci szereg korzyści.

  Kanały TV w jakości HD w 3 pakietach

  Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb wszystkich Klientów. Dlatego też oferujemy różnorodne pakiety, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

  Telewizja i wiele więcej

  Telewizja to dla Ciebie za mało? Chcesz oglądać telewizję, ale czasami chciałbyś też obejrzeć najnowszy film na platformie VOD? Wybierz zatem jeden z naszych pakietów z Internetem, telewizją i usługami dodatkowymi. Wśród nich między innymi filmy na żądanie. Możesz też dokupić opcję telewizji z nagrań 7 dni. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możesz oglądać swoje ulubione programy nawet jeśli przegapiłeś emisję. Dodatkowo nie musisz o niczym pamiętać, bo nagrywasz wszystkie kanały w specjalnej, dedykowanej dla Ciebie przestrzeni w chmurze. Teraz możesz cofać się i obejrzeć swój serial czy też rozgrywki sportowe. W podstawowym pakiecie przysługuje Ci opcja cofania o maks. 24 godziny.

  Sprawdź dostępność telewizji w swojej lokalizacji

  Proszę wskazać stronę konfiguratora